Beeldbank Oudheidkundige Vereniging Zuwent
 → 
 →  [Fotonummer 00303]
 

 
Plaats pijltje van de muis op bovenstaande foto om aanvullende informatie te tonen
 

 
 

 

Uitgebreid zoeken
Fotonummer : 00303
 
Titel : Bewaarschool bij het oude Patronaat
Plaats/dorp : Zieuwent
Adres : Dorpsstraat 34
Datering : 1938
Bijzonderheden : Allen geboren in 1932/1933 Foto is gemaakt op de speelplaats tegen het afdak aan de kant van Molleman
01 Bennie Kolkman (Bruntjes) 18-03-1932 later e.v. Wilhelmien Weelink (Brander)
02 Antoon Goldewijk (Kooier) 26-03-1932 later e.v. Paulien Penterman
03 Piet van Wijngaarden 24-05-1933
04 Tonia Wopereis (Oldhoes timmerman) 31-12-1931
05 Willemien Wopereis (Oldhoes timmerman) 07-07-1935 naar Zuid Afrika
06 Fien Wopereis (Oldhoes timmerman) 13-12-1933
07 Wilhelmien Beerten (Slager) 04-04-1933 later e.v. Frans Klein Holkenborg (Hospels)
08 Hetty Beerten (Slager) 22-05-1934 later e.v. Jan van Aken, onderwijzer
09 Ria Beerten (Slager) 30-04-1932 later e.v. Bluemink
10 Theo Holkenborg (Izereef) 01-9-1933 overleden net na de oorlog
11 Bennie Hoenderboom (Eklas) 04-02-1932
12 Wilhelmien Hummelink (Sniedas) 06-12-1933 later e.v. van Harxen
13 Riky Pierik 29-09-1932 later e.v. Joop Papenborg
14 Mimi Holkenborg 01-07-1932 (Schimmels Toon) later e.v. Hemmie Stottelaar
15 Frans Wopereis (Olthoes) 15-04-1932
16 Willemien Hulshof (Meisterbeand) 09-04-1932 later e.v. Wim Klein Goldewijk (Tillas)
17 Iete Venderbosch (Krabben Lina) later e.v. Ab Zweep
18 Mientje Baks (MariŽnvelde)
19 Ursula Voorhuis 24-10-1932
20 Dien Bokkers (Ooms)
21 Annie Spekschoor (Bongard) 07-07-1932 later e.v. Wim Immink
22 Marietje Doppen (Maansjan) 22-07-1932 later e.v. Jan Lankveld (Kniepat)
23 Anneke Rouwhorst (Rouwhorsterdijk) 11-11-1931 later e.v. Toon Klein Goldewijk (Tillas)
24 Lies Doppen (Maansjan Bennad) 06-01-1932 later e.v. Jan Oonk
25 Annie Krabbenborg (Lankveld op de Bulte) later e.v. Antoon Kolkman
26 Willemien Groot Zevert, (zus) 06-01-1932 (op Haverkamp Mientje)
27 Trees Hoenderboom (Keveldersnieder) 10-10-1931 later e.v. Bennie Averdonk
28 Dien Beerten (Slager) 15-04-1931 later e.v. Bennie NiŽnhuis Dien NiŽnhuis-Beerten
29 Lien Papenborg (Kollenbrander) 27-05-1932 later e.v. Joop Hoenderboom
30 Bennie Krabbenborg (Hummelink) 16-04-1932 later verkoper melkmachines
31 Agnes Groot Zevert
32 Jan Elschot 29-04-1932
33 Wim Wopereis (Eimas) 31-05-1932
34 Jan Weijers (op Ribbegais TŲnneke) 06-02-1933
35 Frans Weijers (op Ribbegais TŲnneke) 02-01-1934
36 Bennie Hulshof (Haverkamp) slager 02-04-1933 later e.v. Marietje Kolkman (Bartels)
37 Antoon Goldewijk (Schutje) 04-12-1933
38 Annie Goldewijk (Schutje) 02-07-1935
39 Wilhelmien te Have (Kaasterdorus) 24-08-1932
40 Drika Hulshof (Lammas) 03-04-1933 later e.v. Wilhelmus Domhof
Drika Domhof-Hulshof geŽmigreerd naar BraziliŽ
41 Fien Jolij 22-12-1932 later e.v. Scharenborg kapper
42 Marietje Wopereis (Breursken) 10-12-1932 later e.v. Harry Aagten
43 Annie Vos (Voskeunen) 08-01-1932 later e.v. Frans Boekelder
44 Willemien Domhof (van de Wopereis) 01-07-1932 later e.v. Antoon Kolkman (Harmes)
45 Annie Bokkers (Bekkenboer) 09-06-1933 later e.v. Bernard IJzereef (Klein Woalder)
46 Annie Schutten (Hofman) 09-06-1932
47 Willemina Spekschoor (Triemes) 21-01-1932
48 Josefien Holkenborg (Koolshend) 26-08-1932 later e.v. Antoon Hoenderboom (Diekat)
49 Joke Roelofsen (Fietsenmaker) 17-01-1932
50 Wilhelmien te Molder (Schoppen klompenmaker) 15-10-1931 later e.v. Weelink
51 Lien Hulshof (Meisterbeand) 04-04-1932 later e.v. Theo Kolkman
52 Bertus Bekken (Loeks)
53 Zuster Annelies
54 Bernard Alves (Reinderboer) 22-07-1931
55 Joop Hummelink (Sniedas) 08-03-1932
56 Harry Aagten (Bats) 12-02-1934
57 Antoon Wopereis (Hammerman) 03-08-1931
58 Jan Nijrolder (Slot) 15-08-1931
59 Fons Bekken (Loeks) 08-07-1931
60 Bennie Klumperink (Jentenreinas) 05-11-1931
61 Zuster Frumentia
62 Willie Heutinck (Heutinck bakker) 31-12-1932
63 Harrie Heutinck (Heutinck bakker) 31-08-1931
64 Joop Holkenborg (Izereef) 31-03-1932
65 Bennie Klein Goldewijk (KŲster) 01-04-1932
66 Willie ten Bras 22-02-1932
67 Antoon Kolkman (Beaten) 24-05-1931
68 Antoon Goldewijk (Schutten Herman)
69 Joop Beerten (Wilmsmaans) 02-08-1931 later rijschoolhouder
70 Antoon Hoenderboom (Diekat) 06-05-1932
71 Jan Venderbosch (Stegasbakker) 19-01-1932
72 Joop Schutten (Geart) 08-10-1931
73 Zuster Marianne van de zusters Onder de Bogen Maastricht
 
Fotograaf :
Collectie :
Categorie : Scholen/Bewaarschool
Subcategorie : Groepsfoto
Gebeurtenis :
Medium : Foto zwart-wit
Google Map :
 
Bovenstaand beeld kan men zelf aanpassen (onder meer in- en uitzoomen).
Refresh de pagina (F5) om het oorspronkelijke beeld weer te verkrijgen.

Klik op het vierkantje rechtsboven om de afbeelding vergroot weer te geven.
 

Vorige object   Volgende object

Heeft u aanvullende informatie over bovenstaande foto?
Wij vernemen dat zeer graag van u via het  

Uitgebreid zoeken
 

Record aangepast: 11 februari 2023